BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Gegužės 22 d.

XXXIX SELL žaidynėse Klaipėdos universiteto komanda pateikė tikrą siurprizą!

Kaune vykusiose studentų žaidynėse šiais metais susirinko virš 1300 dalyvių iš 36 universitetų. Klaipėdos universitetą atstovavo krepšinio, futbolo, jėgos trikovės, stalo teniso, šachmatų, lengvosios atletikos ir paplūdimio tinklinio atstovai.

KU vaikinų futbolo komanda šiais metais iškovojo 6-ąją vietą, pasiekę vienintelę pergalę prieš VDU futbolininkus.

Šachmatų atstovė Marija Šibajeva BLITZ turnyre iškovojo 5-ąją vietą, o greitųjų šachmatų turnyre iškovojo vicečempionės titulą!

KU komanda turėjo net 3 individualių sporto šakų debiutantus – du jėgos trikovės ir vieną lengvosios atletikos atstovus. Pirmakursis lengvaatletis Edvinas Norvaiša šuolio į tolį rungtyje pasiekė geriausią savo karjeros rezultatą – 7,02 m! Tik 4 cm nusileidęs bronzos medalistui, Edvinas užėmė 4-ąją vietą. Jėgos trikovės atstovai stebino medaliais – Vadym Derkach pasipuošė bronzos medaliu, o Klaidas Škikūnas pelnė sidabro medalį!

Grupių varžybose abi paplūdimio tinklinio merginų poros iškovojo po vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Rezultatais 2:0 Augustė Petrauskaitė ir Karina Simonaitytė įveikė Estijos Tartu universiteto dvejetą, o Ilina Frolova ir Deimantė Kasperavičiūtė – Mykolo Romerio universiteto merginas. Pirmoji pora rezultatu 1:2 nusileido VU tinklininkėms, antrasis KU dvejetas – atstovėms iš Lenkijos. Pirmame raunde po grupės varžybų visos komandos patyrė pralaimėjimus ir savo kovas žaidynėse baigė.

Vaikinų paplūdimio tinklinio pirmoji pora – Martynas Staponas ir Nojus Maksvytis grupėje užėmė 3-ąją vietą, o antrasis duetas Albredas Vidzikauskas ir Tomas Petrošius užėmė 4-ąją vietą savo grupėje.

Stalo teniso atstovė Dovilė Račkauskaitė nenusileidusi nei vienai savo grupės dalyvei, pasidalino 5-8 vietas.

Labiausiai nustebinusi KU vaikinų krepšinio komanda sukėlė daug emocijų, intrigų ir jaudulio. Pirmąją žaidynių dieną iškovoję dvi pergales ir vienintelį pralaimėjimą per visas žaidynes, antrąją dieną atkrintamosiose rungtynėse užtikrintai įveikė KTU komandą rezultatu 73:46, o vėliau susikovę su MRU krepšininkais pusfinalyje, iškovojo kelialapį i finalą!

Finalinėje kovoje prieš VDU 2 vyrų komandą – netrūko įtampos ir emocijų. Iki trečio kėlinio pabaigos vyraujanti įtampa, ketvirtajame kėlinyje galiausiai nuslūgo – Klaipėdos universiteto vyrų krepšinio komanda įveikė daugkartinius SELL žaidynių ir LSKL čempionato nugalėtojus galingu rezultatu – 90:66. KU komandą į priekį vedė Nojus Mineikis pelnęs 36 taškus, atkovojęs 15 kamuolių ir surinkęs 43 naudingumo balus.

Nuotraukos VDU, LSSA ir iš asmeninių sportininkų archyvų.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos