BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Birželio 18 d.

STEAM Klaipėda komanda tarptautinėje konferencijoje dalinosi įžvalgomis apie skaitmenines kompetencijas

Skaitmeninių kompetencijų svarba technologijų amžiuje nediskutuotina – tai kone pagrindiniai įgūdžiai, suteikiantys asmenims galimybę visapusiškai dalyvauti šiuolaikinės visuomenės gyvenime, didinti socialinę įtrauktį ir prisitaikyti prie technologinių pokyčių. STEAM Klaipėda komandos nariai nuolat tiek patys kelia kvalifikaciją šioje srityje, tiek savo patirtimi dalinasi su kolegomis Lietuvoje ir užsienyje. 

Centro vadovė, mokslininkė doc. dr. Aelita Bredelytė ir Robotikos-IT laboratorijos specialistas, skaitmeninės transformacijos ekspertas Vytis Radvila šią savaitę dalyvauja tarptautinėje projekto konferencijoje. Vytis kalbėjo apie skaitmeninius įgūdžius ir kibernetinį saugumą sveikatos priežiūroje, o Aelita pristatė tyrimo rezultatus apie skaitmeninių kompetencijų ir profesionalumo sąsajas. 

Skaitmeninių kompetencijų tema Klaipėdos universitete linksniuojama dažnai – tai įrodo ir KU mokslininkų vykdomi projektai, kurių gretose yra ir projektas „Skaitmeninis atsparumas medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugų srityje“ (DDS-MAP). 15 partnerių iš visos Europos Sąjungos vienija bendras tikslas – sukurti inovatyvią mokymo programą sveikatos priežiūros specialistams, siekiant jų žinių ir meistriškumo skaitmeninių technologijų naudojimo kontekste. Finansavimas šiam projektui siekia 2 477 703,77 EUR, iš kurių 1 982 000 EUR skirti pagal EU4Health finansavimo schemą. Didžiuojamės, kad šiam projektui Klaipėdos universitete vadovauja STEAM Klaipėda vadovė doc. dr. Aelita Bredelytė. 

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos