BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Kovo 03 d.

Du universitetai, Savivaldybė ir Lietuvos krepšinio federacija drauge sieks krepšinio kokybės

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF), Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos, Klaipėdos universiteto (KU) ir LCC tarptautinio universiteto vadovai šiandien pasirašė bendrą dokumentą - Integralaus Klaipėdos krepšinio vystymo susitarimą.

Keturios susitarimo šalys vienija jėgas, kad vienos iš populiariausių sporto šakų Klaipėdoje – krepšinio – pozicijos dar labiau stiprėtų, tobulėtų treneriai, gerėtų jaunųjų krepšininkų rengimas bei miestą reprezentuojančių komandų rodikliai.

Anot LKF prezidento Vydo Gedvilo, Klaipėda turi gilias krepšinio tradicijas, daug garsių krepšininkų, gerus trenerius, miestas yra vienas iš daugiausiai lėšų krepšiniui skiriančių Lietuvos miestų. „Potencialas didelis, bet dar šiek tiek trūksta iki maksimalios kokybės – trūksta trenerių, trūksta jų darbo kokybės. Tai, kad vienijasi 2 universitetai, Savivaldybė ir Lietuvos krepšinio federacija, žada gerą poslinkį, naują energiją. Kartu kaip komanda galėsim daug nuveikti“,- pasirašytu susitarimu džiaugėsi LKF prezidentas.

KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas dėkojo už iniciatyvą ir priminė, jog prieš savaitę KU ir LKF pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl laisvalaikio sporto bakalauro studijų programos su krepšinio specializacija vykdymo. „Laisvalaikio sporto bakalauro programa su krepšinio specializacija Klaipėdos universitete startuos rugsėjo 1-ąją. Šis žingsnis taip pat sustiprins Klaipėdos krepšinį“,- sakė rektorius.

LKF generalinio sekretoriaus Mindaugo Balčiūno teigimu, susidomėjimas nauja studijų programa didelis. Gaunama užklausų iš užsienio, o kai kurios Lietuvos savivaldybės net sutiktų finansuoti būsimų krepšinio trenerių studijas.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos