BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Gegužės 21 d.

Sužydėjusiame KU Botanikos sode – „Pavasario alasas“

Penktadienį, gegužės 17 d., Tarptautinės žavėjimosi augalais dienos išvakarėse, Klaipėdos universiteto (KU) Botanikos sode įvyko tradicinis renginys „Pavasario alasas“.

Renginį atidarė KU rektoriaus prof. dr. Artūro Razbadausko sveikinimo kalba.

„Labai džiaugiuosi šiuo nuostabiu, jau tradicija tapusiu renginiu, kai pasigrožėti spalvingais žiedais ir sudalyvauti įvairiose edukacijose susirenka didelė universiteto bendruomenė ir svečiai iš Klaipėdos ir visos Lietuvos. Nuo pačių mažiausių iki senjorų. Smagu, kad „Pavasario alaso“ metu susirinkusieji gali pasidžiaugti ir atnaujinta KU botanikos sodo infrastruktūra – sutvarkytais takais, naujuoju edukacijų centru ir kitais atnaujinimais“, sakė prof. dr. A Razbadauskas.

KU pavasario renginyje apsilankė ir Seimo pirmininko pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė. Ji taip pat pasigrožėjo atnaujintu botanikos sodu, sudalyvavo Vaclovo Into akmenų muziejaus edukacijoje „Aukso karštinė“ ir kitose veiklose.

Kaip ir kasmet, renginio programa – itin spalvinga. Čia vyko įvairios edukacijos, performansai, atlikėjų pasirodymai.

Renginio svečiai galėjo sudalyvauti ne tik jau minėtoje Vaclovo Into akmenų muziejaus edukacijoje, bet ir Lietuvos Jūrų muziejaus edukacijoje „Jūros mandala“, KU Botanikos sodo užsiėmime „Žemės menas“ bei Kuršių nerijos nacionalinio parko edukacijoje „Išskirtiniai ir invaziniai augalai Kuršių nerijoje“.

Edukacijose ir užsiėmimuose dalyvavo moksleiviai, senjorai, šeimos, KU bendruomenė.

„Pavasario alaso“ metu susirinkusieji grožėjosi įvairiais pasirodymais. Ypatingo dėmesio sulaukė Gedimino Šimkaus teatro „ARTYN“  performansas „ARTYN Sirenos“.

Naujoje KU Botanikos sodo karalienės Luizės pavėsinėje skambėjo karališko dueto soprano Viktorijos Stanelės ir boso-baritono Igor Bakan dueto pasirodymas.  Savo kūrybos dainomis džiugino ir Dovilė Karpiūtė bei grupė „Klasiokai“.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos