BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2022 m. Spalio 13 d.

Pasveikinti pirmieji EU-CONEXUS bakalauro specializacijos absolventai

Klaipėdos universiteto (KU) rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas pasveikino pirmuosius Universiteto studentus, baigusius Europos universiteto EU-CONEXUS bakalauro specializaciją „Minor in Blue Economy and Growth". Prie Rektoriaus sveikinimų prisidėjo ir EU-CONEXUS projekto vadovė KU dr. Rima Mickevičienė bei projekto bakalauro programų koordinatorė Ingrida Rukavičė. Studentams įteikti sertifikatai su EU-CONEXUS valdybos pirmininko Jean-Marc Ogier parašu. 

Baigimo sertifikatus rektorius įteikė 3 studentams: Vadybą KU studijuojančiam Sahbi Mohamed bei Smiltei Baranauskaitei ir Margaritai Venslovaitei, studijuojančioms Biologiją ir jūros biotechnologiją.

Ketvirtoji absolventė Aida Bradauskaitė jau baigė Biologijos ir jūros biotetechnologijos bakalauro studijas ir šiuo metu studijuoja jungtinę EU-CONEXUS Jūros biotechnologijos magistro programą Valensijos Šv. Vincento kankinio katalikiškajame universitete Ispanijoje.

Gilinti savo žinias Mėlynojo augimo srityje KU studentai pradėjo 2021 m. pavasarį ir šiandien sako esantys tikri, kad naujai įgytos žinios pasitarnaus ateityje. Pasak jų, naudos suteikė ne tik bendrieji, bet ir mokymosi metu patobulinti anglų kalbos įgūdžiai. 

KU rektorius susirinkusius studentus pakvietė sekti bendrakursės Aidos pavyzdžiu ir tęsti mokymąsi renkantis EU-CONEXUS magistro programą.

„Norime ir siekiame, kad kuo daugiau studentų pajustų EU-CONEXUS studijų galią iš išbandytų jų teikiamus privalumus.
EU-CONEXUS diplomo reikšmė – neabejotina: papildomos galimybės darbo perspektyvoms, programų tarptautiškumas, galimybė pasinaudoti mobilumu ir daugybė kitų pliusų, suteikiančių jungtinėms programoms tokį patrauklumą. Kviečiu ir jus tęsti studijas, pažymėtas tarptautiškumo ženklu", – kalbėjo rektorius. 

 

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos