BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Birželio 21 d.

KU absolventams įteikti diplomai: linkėta tobulėti, siekti svajonių ir naudotis mokslo galia

Iškilmingoje Klaipėdos universiteto (KU) diplomų įteikimo šventėje pagerbta ir išlydėta 33-ioji absolventų laida. Bakalauro ir magistro diplomai įteikti 591 absolventui. Iš viso šiais mokslo metais studijas KU baigė 727 absolventai, daliai jų diplomai įteikti sausio mėnesį. Disertacijas apgynė 11 mokslo daktarų.

Sveikinimo kalboje KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas pasidžiaugė, kad Klaipėdos universitete užaugo daug gabių ir kupinų ryžto įvairių sričių specialistų. Universiteto vadovas absolventams palinkėjo nesustoti tobulėti ir siekti savo svajonių.

„Atminkite, kad gyvenimo iššūkiai – tai galimybės tobulėti, nesėkmės – tai galimybės ugdyti ryžtą, nepasiduoti ir nuosekliai siekti savo svajonių. Jūs mūsų ateitis. Išnaudokite savo žinias, gebėjimus ir talentus. Nepamirškite ir neužgožkite savo unikalaus potencialo. Išlaisvinkite jį. Kurkite dar gražesnį rytojų. Naudokitės mokslo galia atsakingai ir su meile“, – studijas baigusius absolventus sveikino KU rektorius prof. dr. A. Razbadauskas.

Absolventus taip pat pasveikino KU tarybos pirmininkas Arnoldas Šileika bei KU studentų sąjungos prezidentas Augustas Andruška.

Net 21 šios laidos absolvento žinios buvo įvertintos aukščiausiais balais, jiems įteikti diplomai su pagyrimu. O disertacijas šiais mokslo metais apsigynė 11 mokslo daktarų.

Renginio metu Klaipėdos universiteto garbės mecenato vardas suteiktas VMG grupės įkūrėjui Sigitui Paulauskui. Premija įteikta už paramą KU ateities fondui, studijų proceso gerinimą kuriant praktikos vietas, edukuojant studentus ir bendrų veiklų vystymą inžinerijos moksluose.

18 absolventų gavo stipendijas, kurių steigėjai: KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto (SHMF) dekanas prof. Rimantas Balsys (3 stipendijos), Klaipėdos Roraty klubas „Karalienė Luizė“ (4 stipendijos), AB „Grigeo“ (9 stipendijos), Klaipėdos pramonininkų asociacija (1 stipendija) bei UAB „Baltic Trans Service“ (1 stipendija).

Didelis dėmesys skirtas ne tik akademiniams pasiekimams, bet ir savanorystei. Šventėje padėka įteikta absolventui iš Japonijos Dae Seng Kim, vienam aktyviausių KU savanorių. Jis daug laiko praleidžia Marijos Taikos Karalienės parapijos Carite, kur rūpinasi vienišais seneliais.

Šventinis renginys, kuriame dalyvavo ne tik KU absolventai ir akademinės bendruomenės atstovai, bet ir Klaipėdos miesto savivaldybės, verslo atstovai bei studijas baigusių absolventų artimieji, vyko Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Be iškilmingų sveikinimo kalbų, diplomų įteikimo ceremonijos, skambėjo ir muzikinė dovana absolventams – grupės „8 kambarys“ dainos.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos